Nazywam się Dominika

stworzyłam to miejsce, aby dzielić się tym, co robię i tym, co mnie inspiruje.

Prowadzenie własnej firmy od zawsze było moim marzeniem. Wychodzę z założenia, że każde, nawet najmniejsze doświadczenie jest ważne, dlatego aktywnie brałam udział w stażach m.in. w lokalnej gazecie, Narodowym Centrum Polskiej Piosenki i firmie zajmującej się produkcją filmów reklamowych. Kocham fotografię, grafikę, zabawę programami do obróbki filmów, pisanie i pracę z ludźmi. Zawsze czułam, że właśnie w tę stronę chcę się rozwijać. Po dwóch latach pracy w mediach jako marketingowiec i redaktor stwierdziłam, że pora spełnić swoje marzenie. Oto jestem – ja i moja firma – CHYBANAPEWNO.

 

Czy jesteś moim idealnym Klientem?

Większość modeli biznesowych opartych jest na odpowiedzi na jedno proste (?) pytanie: kim jest twój idealny Klient? Dla mnie idealnym Klientem jest osoba, która robi niezwykłe i całkiem zwykłe, wartościowe, ciekawe rzeczy, ale… nie potrafi o tym opowiedzieć światu. Opowiedzieć poprzez obraz, dźwięk, kolor, tekst. Jestem tu, aby pomóc właśnie taki biznesom odpowiednio opowiedzieć o swojej ofercie. Moim idealnym Klientem jest osoba, która ceni indywidualne podejście i wspólną troskę o rozwój swojej firmy.

Co oznaczają Usługi Kreatywne?

Elastyczność, otwartość na problemy i potrzeby mojego Klienta. Wychodzę z założenia, że zawsze da się coś wymyślić. Moje wszystkie działania łączą się w całość — tworzę strony internetowe oparte o system WordPress, robię pod nie zdjęcia i wykonuję sesje portretowe, przygotowuję spójną identyfikację wizualną i podpowiadam, jak zredagować teksty, aby spełniły swoją rolę. Tworzę również krótkie filmiki reklamowe, które w ciekawy sposób można wykorzystać na różnych kanałach promocji.

 

Dlaczego CHYBANAPEWNO?

W tym miejscu muszę wyznać, że jestem nałogowcem uzależnionym od czytania, inspiracji, odkrywania. Internet to studnia bez dna, z której można wyłowić prawdziwe perełki, jeśli się go mądrze wykorzystuje. Jestem uzależniona od samorozwoju i szukania odpowiedzi na nurtujące mnie pytania, dzięki temu odkryłam swoje dwie supermoce: kreatywność i szczęście do ludzi. Swoją firmę opieram na autentycznych przekonaniach i dlatego wybrałam nazwę, z którą się utożsamiam. Dla mnie oznacza ona poszukiwanie, dążenie do nurtujących pytań, nieustanną naukę oraz wyjątkowe podejście.

 

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją ofertą i portfolio. Do zobaczenia w działaniu!

Usługi Kreatywne