Kreacja wizerunku dla SKIN EKSPERT

– stworzenie logo oraz oprawy graficznej do kursów online

Pani Agnieszka Zielińska jest pierwszym w Polsce SKIN EKSPERTEM. Opracowała autorski program pielęgnacji, którym dzieli się podczas indywidualnych konsultacji oraz za pośrednictwem kursów online, odkrywając przed Kobietami sekrety zdrowej i pięknej skóry. 

 

Nasza współpraca rozpoczęła się od podstawy identyfikacji – stworzenia logo SKIN EKSPERT.

Miałam również przyjemność współpracowac przy tworzeniu kursu online „5 Kroków do pięknej skóry ze SKIN EKSPERTEM”, minikursów: „Jak kupować kosmetyki” oraz „Jak czytać składy kosmetyków?”, w których opracowałam graficznie pliki PDF oraz zajęłam się montażem  nadesłanych materiałów filmowych. Dla Pani Agnieszki przygotowałam również voucher, grafiki inspirujące oraz pomogłam w graficznym opracowaniu strony internetowej.  Wszystkie opisane powyżej produkty można znaleźć w sklepie online pod adresem: www.skinekspert.com.

 

Serdecznie zapraszam również do grupy na Facebooku: Projekt Skóra_Zostań Managerką Swojej Skóry, gdzie Pani Agnieszka dzieli się swoją ogromną wiedzą dotycząca skutecznej pielęgnacji skóry.

 

Opinia o współpracy

Współpraca osób kreatywnych z tymi konkretnymi, oczekujących szybkich rezultatów może być trudna. W przypadku współpracy z Chybanapewno nic takiego nie nastąpiło, bo p. Dominika słucha drugiej strony i bardzo jasno mówi co jest możliwe, a co nie (zdecydowanie oszczędza to czasu i nieporozumień). Do moich pomysłów dokładała swoje rozwiązania, idee, co poprawiło jakość wykonywanych produktów. Zrobiłyśmy wspólnie kilka ebooków, kurs online z materiałami filmowymi i graficznymi – wszystko wygląda super profesjonalnie.

 

Polecam współpracę, warto.

Agnieszka Zielińska Skin Ekspert