Dizajneko Kasia Kruszenko

krótki filmik reklamowy

Kasia Kruszenko jest projektantką upcyklingowej biżuterii, która dodaje odwagi , podkreśla naszą urodę i indywidualność.

Biżuteria ta jest również swego rodzaju talizmanem, który jest w stanie poprawić nastrój i nadać wyjątkowego akcentu naszej stylizacji. Osobiście od dawna jestem zakochana w dziełach, które wykonuje Kasia i odkąd je tylko poznałam, marzyłam, by stały się częścią mojej biżuterii. Zapraszam do odwiedzenia strony: www.dizajneko.pl i przekonania się na własne oczy! 🙂 

 

Zlecenie dotyczyło stworzenia krótkiej relacji z warsztatów tworzenia dzianinowej biżuterii, które odbyły się Pracowni DSCeramika w Gliwicach. Miałam możliwość przekonania się na żywo, jak wiele radości dają wspólne zajęcia z Kasią,

jak w twórczy sposób rozwijają naszą kreatywność

i dają znakomitą okazję do poznania niezwykle ciepłych i przyjaźnie nastawionych kobiet. 

 

Połączenie pięknych kolorów, nauka nowych umiejętności, rozwijanie swojej kreatywności i wspólna troska o środowisko – to tylko mały wycinek jakości, jakie dostajemy dzięki udziale w warsztatach. Serdecznie polecam tą twórczą i rozwijającą przygodę, Kasia jeździ ze swoimi warsztatami po różnych miastach Polski, warto nie przegapić takiej okazji! 

 

Opinia o współpracy

Kiedy uznałam, że potrzebuję filmiku promującego warsztaty od razu pomyślałam o Dominice. Widziałam różne jej projekty, w tym filmowe, fotograficzne i graficzne. Podobało mi się to co robi. Ma talent do uchwycenia tych przelotnych momentów, detali, kadrów, które tworzą klimat i specyfikę danego wydarzenia. To co dodatkowo przekonało mnie do współpracy były artykuły na blogu towarzyszące fotorelacjom. Dominika pisze lekko, rzetelnie, ciekawe i dobrze się ją czyta. Kiedy Dominika przyjechała na moje warsztaty byłam pod ogromnym wrażeniem jej przygotowania i ilości sprzętu. Wcześniej pomyślałam sobie, że taki 2-minutowy filmik można nagrać w ciągu 30 minut jedną kamerą. A okazało się, że Dominika towarzyszyła nam cały czas, zmieniała obiektywy, mikrofony i sprzęt, a potem z tego ogromu materiału wybrała najlepsze momenty i złożyła je w spójną całość. Zwróciła uwagę na wiele rzeczy, o których ja nawet nie miałam pojęcia, jak temperatura obrazu czy dopasowanie wypowiedzi do podkładu muzycznego. Dominika ma łatwość w nawiązywaniu relacji, jest cierpliwa i spokojna, widać, że lubi swoja pracę i wkłada w nią serce. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy i na pewno będę ją kontynuować. 

 

Kasia Kruszenko, Dizajneko