W lipcu 2018 roku współpracowałam z Panią Dominiką Rudzką przy opracowywaniu strony internetowej www.czarysz.pl i była to sama przyjemność. Zanim Pani Dominika utworzyła wstępną koncepcję witryny, dokładnie wsłuchała się we wszelkie nasze sugestie oraz samodzielnie wykonała zdjęcie budynku oraz kilka z procesu produkcji. Nie narzucała swojego widzimisię ale w razie wątpliwości służyła merytoryczną radą. Pomimo tego, że w trakcie pracy zmienialiśmy zdanie, nigdy nie traciła cierpliwości i przedstawiała kolejne projekty. Odnośnie prostoty, czytelności, nawigacji, kolorystyki, zakładek, zdjęć, ułożenia tekstu i wszelkich innych parametrów, strona została opracowana dokładnie tak jak chcieliśmy. I to wszystko za bardzo przystępną cenę, o wiele niższą od konkurencji. Jednym słowem same plusy, a co za tym idzie, minusów brak. Uważam, ze projekty Pani Dominiki są w stanie sprostać każdym, nawet niekonwencjonalnym gustom, a część nazwy firmy ‚Usługi Kreatywne” jest jak najbardziej zasadna i zasłużona.

Serdecznie polecam,

Jadwiga Czajkowska

Współpraca z Panią Dominiką od samego początku przebiegała w sposób profesjonalny. Kompleksowe oraz kompetentne podejście do projektu wywarło na mnie duże wrażenie.  I już nie CHYBA, a raczej NA PEWNO będę korzystał z fachowej pomocy Pani Dominiki.

Karol Cieśla CK BAU

Dominika to profesjonalistka! Dokładna i sumienna. Bardzo polecam współpracę z Dominiką!

Agata Kowalska

Szkoła Językowa For You w Bielsko-Białej

Dominika jest autorką zdjęć, które wykorzystuję na mojej stronie internetowej, fanpage’u oraz wszelkiej działalności online. Bez tych zdjęć nie wystartowałabym z moim biznesem w internecie – to dzięki nim nabrałam pewności siebie i śmiało wkroczyłam na salony online. Wcześniej po prostu nie miałam ani jednego zdjęcia siebie, które bym lubiła (no, może z pasowania na ucznia z podstawówki), i wydawało mi się, że nigdy się to nie zmieni. Jednak Dominika ma tą mieszankę talentu i wyczucia, które sprawiło, że przestałam się stresować podczas sesji, a jej wyniki przeszły moje najśmielsze oczekiwania. Dominika pomagała mi też w identyfikacji marki, wspierała w samodzielnym tworzeniu strony internetowej, dzieląc się ze mną szczodrze swoją wiedzą i umiejętnościami. Polecam jej usługi każdemu a sama nie mogę się doczekać mojej kolejnej sesji z Dominiką 🙂

Ola Żabicka

Wychowanie przez wzmacnianie

Współpraca osób kreatywnych z tymi konkretnymi, oczekujących szybkich rezultatów może być trudna. W przypadku współpracy z Chybanapewno nic takiego nie nastąpiło, bo p. Dominika słucha drugiej strony i bardzo jasno mówi co jest możliwe, a co nie (zdecydowanie oszczędza to czasu i nieporozumień). Do moich pomysłów dokładała swoje rozwiązania, idee, co poprawiło jakość wykonywanych produktów. Zrobiłyśmy wspólnie kilka ebooków, kurs online z materiałami filmowymi i graficznymi – wszystko wygląda super profesjonalnie.

 

Polecam współpracę, warto.

Agnieszka Zielińska Skin Ekspert

Kiedy uznałam, że potrzebuję filmiku promującego warsztaty od razu pomyślałam o Dominice. Widziałam różne jej projekty, w tym filmowe, fotograficzne i graficzne. Podobało mi się to co robi. Ma talent do uchwycenia tych przelotnych momentów, detali, kadrów, które tworzą klimat i specyfikę danego wydarzenia. To co dodatkowo przekonało mnie do współpracy były artykuły na blogu towarzyszące fotorelacjom. Dominika pisze lekko, rzetelnie, ciekawe i dobrze się ją czyta. Kiedy Dominika przyjechała na moje warsztaty byłam pod ogromnym wrażeniem jej przygotowania i ilości sprzętu. Wcześniej pomyślałam sobie, że taki 2-minutowy filmik można nagrać w ciągu 30 minut jedną kamerą. A okazało się, że Dominika towarzyszyła nam cały czas, zmieniała obiektywy, mikrofony i sprzęt, a potem z tego ogromu materiału wybrała najlepsze momenty i złożyła je w spójną całość. Zwróciła uwagę na wiele rzeczy, o których ja nawet nie miałam pojęcia, jak temperatura obrazu czy dopasowanie wypowiedzi do podkładu muzycznego. Dominika ma łatwość w nawiązywaniu relacji, jest cierpliwa i spokojna, widać, że lubi swoja pracę i wkłada w nią serce. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy i na pewno będę ją kontynuować. 

Kasia Kruszenko, Dizajneko

Współpracowałam z Dominiką przy tworzeniu filmu reklamowego mojej pracowni oraz warsztatów i zostałam zaskoczona… zaskoczona pozytywnie pod wieloma względami: elastycznością Dominiki co do terminu realizacji, gdyż była to nagła potrzeba sytuacji; profesjonalnym i spokojnym podejściem podczas sesji – bardzo szybko wszyscy uczestnicy zapomnieli, ze są nagrywani i zachowywali się naturalnie; Dominika wchodząc do pracowni miała swoją wizje wydarzeń i koncepcje, za co byłam wówczas jej bardzo wdzięczna; szybka i terminowa realizacja

Polecam zdecydowanie i na pewno jeszcze się spotkamy 🙂 

Dagmara Skowron
DS Ceramika 

Ola Żabicka
FOTOGRAFIA

Bez tych zdjęć nie wystartowałabym z moim biznesem w internecie – to dzięki nim nabrałam pewności siebie i śmiało wkroczyłam na salony online.

Agnieszka Zielińska
GRAFIKA

Zrobiłyśmy wspólnie kilka e-booków, kurs online z materiałami filmowymi i graficznymi - wszystko wygląda super profesjonalnie.

Kasia Kruszenko
film reklamowy

Dominika ma łatwość w nawiązywaniu relacji, jest cierpliwa i spokojna, widać, że lubi swoja pracę i wkłada w nią serce. Jestem bardzo zadowolona z naszej współpracy i na pewno będę ją kontynuować.

Karol Cieśla
strona internetowa

Kompleksowe oraz kompetentne podejście do projektu wywarło na mnie duże wrażenie.
I już nie CHYBA, a raczej NA PEWNO będę korzystał z fachowej pomocy Pani Dominiki.

Agata Kowalska
fotografia

Dominika to profesjonalistka! Dokładna i sumienna. Bardzo polecam współpracę z Dominiką!

Jadwiga Czajkowska
Strona internetowa

Uważam, ze projekty Pani Dominiki są w stanie sprostać każdym, nawet niekonwencjonalnym gustom, a część nazwy firmy ‚Usługi Kreatywne” jest jak najbardziej zasadna i zasłużona.

Arrow
Arrow
Slider