HomeKobiecy biznesPo Sukces Na Szpilkach – inspirujące spotkanie z Katarzyną Głąb
Latający Krąg w katowickim Longway – cocktail&vodka bar. Inspirujące spotkanie z Katarzyną Głąb, twórczynią marki Po Sukces Na Szpilkach.

Styczniowy Latający Krąg w Katowicach

Latające Kręgi to cykliczne spotkania kobiet zainicjowane przez Agatę Dutkowską, twórczynię Latającej Szkoły – jedynej w swoim rodzaju szkoły, która pomaga kreatywnym kobiecym biznesom rozwijać skrzydła i wzbijać się na wymarzoną orbitę zarabiania na tym, co kocha się robić. Spotkania Latających Kręgów to niezwykła okazja do przebywania z kobiecą mądrością, intuicją, autentycznością i niesamowitą dawką inspirujących historii, które napędzają do działania i się niepoddawania.

 

 

 

Inspirująca opowieść Kasi

Bohaterką styczniowego spotkania była Katarzyna Głąb, autorka marki Po Sukces Na Szpilkach. Kasia od 2013 r. prowadzi bloga i skutecznie rozwija swój biznes online. W swoich działaniach pomaga wyznaczać i realizować własne cele, uczy organizacji i zdradza tajniki skutecznego rozwoju własnego biznesu. Jej blog to miejsce pełne inspiracji, ale również cennych biznesowych porad, pomagających w rozwoju własnej działalności. Dlaczego została bohaterką styczniowego kręgu? Odpowiedź wydaje się być oczywista: jest idealnym przykładem kobiety, która zarabia na tym, co kocha robić. Kasia oferuje szereg usług online, między innymi indywidualne konsultacje biznesowe, woorkbooki, e-booki i kursy. Jest przykładem osoby, która dzięki swojej determinacji, niesamowitej pracowitości i chęci rozwoju, stworzyła dobrze funkcjonujący biznes online. Bohaterka styczniowego kręgu pracuje przede wszystkim z kobietami, dając im konkretne rozwiązania i tworząc odpowiedni plan działania, aby w pełni wykorzystały swój potencjał i dzięki temu skutecznie rozwijały prowadzony przez siebie biznes.

Katarzyna Głąb urzekła mnie przede wszystkim swoją postawą, opowieścią o tym, jak doszła do miejsca, w którym znajduje się obecnie oraz o błędach, które zdarzyło jej się popełnić na początku prowadzenia własnego biznesu. Myślę, że niejedna z nas zdołała odnaleźć w jej opowieści również cząstkę siebie. Przykład biznesowej drogi Kasi potwierdza regułę, że bycie autentycznym i konsekwentnym w swoich działaniach naprawdę się opłaca, a praca na własną rękę może stać się sposobem na spełnienie i nieustanny rozwój.

 

Cieszę się, że mogłam być częścią tego wyjątkowego spotkania i już nie mogę doczekać się kolejnego! 

Zapraszam do galerii zdjęć, gdzie dzielę się tym wspomnieniem i zatrzymuję chwilę na dłużej.

 

Zapraszam także do przeczytania relacji z pozostałych kręgów, w których miałam przyjemność uczestniczyć:

Latający Krąg w Gliwicach – spotkanie z Dagmarą Skowron

Latający Krąg w Katowicach – spotkanie z Dorotą Pasikowską – Woźniak   

 

Usługi Kreatywne